Аніматори у Львові

rainbow

Шоу мильні бульбашки

Хто з нас у дитинстві не пускав мильних бульбашок, ця забава завжди захоплювала й приносила радість. Тепер за допомогою шоу мильні бульбашки можна порадувати відвідувачів кафе, бару, ресторану чи клубу, доречним таке шоу буде на весіллі, корпоративній вечірці й звичайно ж на дитячому дні народженні.

Святкування з мильними бульбашакамиНаші артисти в тематичних костюмах зможуть будь-де влаштувати чарівну виставу яка просто вразить уяву, все буде дуже красиво та ефектно.

Сьогодні багато аніматорів спеціалізується на номерах з мильними бульбашками. Техніка цього мистецтва вже дуже досконала й професіонали в цій області можуть виконувати неймовірно складні та видовищні трюки. Чи могли б ви собі уявити що з мильного розчину умільці роблять цілі коридори, їм під силу занурити в бульбашку людину, або будь-яку частину її тіла. Також у вмілих руках аніматора, ніжні прозорі кульки можуть танцювати під музику, збиратись в грона, а потім перетворюватись в один великий шар.

Шоу мильні бульбашки буде доречним на весіллі, така вистава дуже гарна, обов'язково захопить дітей та дорослих, а також посприяє романтичній обстановці на весіллі. Тільки уявіть поцілунок молодят в гігантській мильній бульбашці, таке відео чи фото неодмінно стануть гордістю молодої сім'ї.

Незамінною програма з бульбашками стане на дитячому святі, дні народженні, в садочку чи в школі. Діти різного віку сприймають таке шоу як чудо чи фокус, вони завжди в захваті від таких дійств, а дехто навіть зможе самостійно прийняти участь в такому виступі. Замовити дійство недорого, воно не довге й не затягнуте тому дітям ніколи не стане нудно. Доречно призначити такий виступ в кінці свята, тоді шоу стане кульмінацією вашого вечора та зможе залишити всім присутнім приємні емоції.

Щодо місця проведення шоу мильних бульбашок, то його можна провести будь де. Підійде простора кімната в будинку, тераса, площадка на подвір'ї чи в парку. В школах та садочках такий виступ проводять в актовому залі або в музичній кімнаті. Якщо ви запросили артистів на ювілей чи весілля, то зал ресторану цілком підходить до такого виступу.

Замовивши шоу в студії "Мистецтво розваг" вас обов'язково здивує оригінальна феєрія свята. В наших артистів індивідуальна харизма, подача та гра, плюс тривала практика гарантують яскраву програму з багатьма несподіванками. Крім очікуваних мильних бульбашок кожен зможе побачити як з піни утворюються різноманітні фігури, звірі, замки і так далі. Одним словом, чарівна країна мильних бульбашок прикрасить будь яке свято чи дійство.


Залишіть ваші контакти для замовлення аніматорів
Ім'я
Як до Вас звертатись?
тел.
Заповніть поле!

Як зробити замовлення

Заповніть форму під описом програми, менеджер передзвонить на вказаний Вами телефон для обговорення деталей, або через контакти.

Мистецтво розваг

Беремо на себе організацію усього свята - це позбавить вас від зайвого клопоту, заощадить час і гроші, і допоможе провести злагоджене свято. Детальніше...

Ми на фейсбукФотогалереяКонтакты