Аніматори у Львові

rainbow

Дитячі квести

Хто в дитинстві не мріяв про казкові пригоди, так і наші діти, одні хочуть знайти скарб, інші не проти стати героями та врятувати світ. Дитячі квести – це і є та сама захоплива пригода яка складається з декількох етапів, котрі повинні пройти діти щоб дістатись до цілі. Головним призом може стати великий подарунок або неймовірно цікаве завершення сюжету до якого діти приєднались с самого початку.

Такий квест це один з варіантів влаштувати незабутнє свято дитині, особливо коли ви вже все перепробували, а нові ідеї не з'являються. Це досить оригінальний план святкового сценарію на день народження, іменини, випускний. Його особливість в тому, що всі гості розділившись на команди або гуртом пройдуть цікавий і захопливий шлях до розгадки. Таку гру завжди супроводжують яскраві костюми, в ній беруть участь декілька акторів, а на всьому шляху будуть естафети, творчі конкурси та логічні загадки. Влаштувати дітворі таку пригоду на день народження чи просто на вихідні буде найкращим подарунком від люблячих батьків.

Чому варто замовити для своєї малечі дитячі квести? В першу чергу ви здивуєте зовсім новим та незвичайним святом, яке всі присутні запам'ятають на довго й будуть з ентузіазмом обговорювати. Крім весело проведеного часу така гра допомагає розвивати навички спілкування та дає можливість самостійно приймати рішення. Не треба переживати за прив'язаність до певного місця, наші ведучі влаштують квест по вашому замовленню, вдома, на природі чи в кафе. Така пригода відбувається по заздалегідь підготовленому сценарію і батькам не потрібно нічого придумувати. Також весь цей час діти залишаться під наглядом ведучого або ви просто можете приєднатись та пройти всі етапи гуртом, буде цікаво й дорослим.

Зазвичай дитячі квести краще проводити на свіжому повітрі, у Львові безліч цікавих місць та парків. Якщо ви замовили таку гру для зовсім маленьких дітлахів, тоді краще підійде приміщення: музей, розважальний центр, якась галерея, а для невеликої кількості запрошених такі цікаві завдання можна організувати й вдома.

Наша агенція "Мистецтво розваг" має заздалегідь підготовленні сценарії дитячих квестів які проходять стародавнім Львовом. Це цікава, пізнавальна екскурсія для дітей шкільного віку, яка пройде у вигляді гри без нав'язливого вивчення історії. Замовивши таку програму ви подаруєте справжню казку цілому класу, а також це може стати подякою за успішно завершений навчальний рік. Незвична гра та подія на день народження чи будь-яке інше свято завжди оригінальний та цікавий подарунок, де від вас нічого не потрібно, адже наші ведучі завжди зі своїм комплектом гри та атрибутами. За вашим бажанням квест може завершитись пам'ятним дипломом чи цікавим подарунком.


Залишіть ваші контакти для замовлення аніматорів
Ім'я
Як до Вас звертатись?
тел.
Заповніть поле!

Як зробити замовлення

Заповніть форму під описом програми, менеджер передзвонить на вказаний Вами телефон для обговорення деталей, або через контакти.

Мистецтво розваг

Беремо на себе організацію усього свята - це позбавить вас від зайвого клопоту, заощадить час і гроші, і допоможе провести злагоджене свято. Детальніше...

Ми на фейсбукФотогалереяКонтакты