Аніматори у Львові

rainbow

Аніматори в дитячий садок

Заради щасливих оченят і веселої посмішки своєї дитини батьки влаштовують їм свято, адже на погляд малечі мама й тато завжди трішки чарівники. Наша агенція "Мистецтво розваг" пропонує вам послугу – аніматори в дитячий садок, де працюють досвідчені актори з вищою педагогічною освітою.

Такі люди знають як потішити самих маленьких, вони своєю грою створюють казку й долучають до неї навіть самих сором'язливих. Такий сюрприз для вашої дитини та її друзів буде найкращим подарунком на день народження чи іменини.

Якщо ви вирішили зруйнувати всі стереотипи та замість декількох цукерок кожній дитині в групі влаштувати їм казку, запросили аніматорів і таким чином поздоровили свою дитину з днем народженням, тоді ви хороші та турботливі батьки.

Адже малюки, знаючи що у них свято завжди чекають якогось чуда, вони вірять що казкові герої живуть, супермени не вмирають, а принцеси найкрасивіші в світі. Здійсніть їхню мрію, зверніться до аніматорів і вони з веселою та цікавою програмою приїдуть у будь-який дитячий садок Львова та області.

Заздалегідь обговоріть свою ідею з вихователем, узгодьте час проведення свята та розпитайте які герої мультфільмів чи казок найпопулярніші у вашій групі. В нас безліч сценаріїв для дівчат та хлопців, а також такі що будуть цікаві всім дітям. Достатньо двох наших аніматорів щоб організувати веселе та радісне свято в садочку. У нас не тільки театралізована програма, це обов'язково ігри та конкурси по віку, можлива невелика запальна дискотека, а також оригінальне вручення подарунка імениннику та сюрпризів для всієї групи.

Доречно та правильно буде запросити аніматорів у дитячий садок на випускний. Наші артисти допоможуть вже майже школярам залишатися дітьми, мріяти й вірити у казку. Також аніматори можуть відкрити дітлахам всі таємниці того, що чекає їх у першому класі, допоможуть найти один з одним спільну мову та навчать бути добрими і чуйними. Таке свято як випускний у садочку має бути яскравим, веселим і запам'ятатись на все життя, щоб переглядаючи фото та відео знімання вже дорослі діти могли знову поринути в дитинство.

З вашої ініціативи наші казкові персонажі можуть влаштувати незабутній день дітям на Новий Рік, День матері чи інше свято. Послуга аніматори в дитячий садок буде доступною для всіх, а об'єднавши дві групи ціна програми для кожного з батьків стане ще нижчою.

Таке грандіозне свято для дитини яке влаштовують наші аніматори просто безцінне в очах малечі. Все починається із театралізованої програми з конкурсами та веселощами, де кожен відчує себе унікальним, неповторним, а головне потрібним. У наших героїв завжди цікаві костюми, яскраві реквізити та приємні сюрпризи. Таке дійство завжди дарує малечі радість, позитив, особливі враження та відчуття казки. Не вагайтесь і не сумнівайтесь, ваша дитина достойна чарівного свята.


Залишіть ваші контакти для замовлення аніматорів
Ім'я
Як до Вас звертатись?
тел.
Заповніть поле!

Як зробити замовлення

Заповніть форму під описом програми, менеджер передзвонить на вказаний Вами телефон для обговорення деталей, або через контакти.

Мистецтво розваг

Беремо на себе організацію усього свята - це позбавить вас від зайвого клопоту, заощадить час і гроші, і допоможе провести злагоджене свято. Детальніше...

Ми на фейсбукФотогалереяКонтакты