Аніматори у Львові

rainbow

Дитячий День народження

Казкова атмосфера, захопливі пригоди, фокуси, посмішки гостей і позитивні емоції малечі, найголовніші деталі на дитячий день народження. Прикрасити кімнату повітряними кульками, накрити смачний стіл або все те саме у кафе не принесе дітлахам особливого захоплення, адже кожен в цей особливий день чекає сюрпризів і якогось чуда.

Гримування дітей на день народженняЄ простий і ефективний спосіб створити казкове свято – це запросити аніматорів, адже такі люди ще нікого не залишили без усмішки, вони вміють залучати до гри навіть дорослих. Аніматорами працюють професійні актори, спеціалізація яких розважати людей. Зазвичай вони постійно знаходяться в певному образі: казковий персонаж, фокусник, клоун, герой відомого кінофільму чи мультику. Аніматори на дитячий день народження не тільки виступають з різними номерами, вони затівають цікаві інтриги, повідомляють важливу інформацію, спілкуються зі всіма гостями, підтримують цікавість до свого сценарію і легко залучають до гри.

На найперше день народження дитини не рекомендується запрошувати акторів, адже замість очікуваного сміху ви можете почути плач свого чада. Але при великому бажанні можна спробувати й покликати на свято 1–2 клоунів з коротенькою програмою. Діти 2–3 років уже з цікавістю дивляться виставу, їх можна залучити до простенької гри та конкурсів, але важливо щоб сценарій не був складним і довгим, тому замовляючи послуги аніматора обов'язково повідомте вік вашої дитини.

Якщо ви святкуєте 3–4 роки, то для таких діток підійде будь-який сценарій на певну тему. Подумайте які казочки чи мультфільми обожнює ваша дитина й влаштуйте їй сюрприз у вигляді тематичного свята за улюбленим сюжетом. З публікою такого віку аніматори можуть працювати 1–2 години, адже побачивши улюблених героїв дитині вистачить енергії для безперервних забав.

Дітям дошкільного віку та першокласникам буде цікаво зустрітись із Суперменом, який навчить їх робити добрі справи. Дівчата з задоволенням зануряться у казку про принцесу чи Попелюшку. В запасі аніматорів завжди є авторські конкурси й вікторини, вони влаштують імениннику іспит де він завжди зможе його подолати.

Більш старшим дітям буде цікаво потрапити у лігво піратів, подивитись неймовірні фокуси, а старшокласники будуть в захваті якщо батьки подарують їм вечірку в стилі Диско де ведучі забезпечать розвагами та конкурсами.

Студія Мистецтво розваг" має безліч сценаріїв на дитячий день народження, кожен з яких розрахований на певний вік. Обговоривши з батьками інтереси й захоплення дитини, аніматорам вдасться організувати незабутнє свято з морем усмішок.


Залишіть ваші контакти для замовлення аніматорів
Ім'я
Як до Вас звертатись?
тел.
Заповніть поле!

Як зробити замовлення

Заповніть форму під описом програми, менеджер передзвонить на вказаний Вами телефон для обговорення деталей, або через контакти.

Мистецтво розваг

Беремо на себе організацію усього свята - це позбавить вас від зайвого клопоту, заощадить час і гроші, і допоможе провести злагоджене свято. Детальніше...

Ми на фейсбукФотогалереяКонтакты