Аніматори у Львові

rainbow

Наукове шоу

Бажаєте виділитись і порадувати своє чадо оригінальним, цікавим та незабутнім святом на іменини чи день народження, обов'язково замовте наукове шоу. Останнім часом такі програми стали дуже популярними, адже різноманітні експерименти й досліди завжди захоплюють. Перед очима дитини відбувається щось магічне й незрозуміле, це зацікавлює, захоплює та дарує море задоволення.

Проведення наукового шоу на дитячому святі має свої переваги. В першу чергу завдяки яскравим і цікавим дослідам, ведучі викликають зацікавленість малечі, а особливо школярів до вивчення хімії та фізики. В такому дійстві беруть участь всі присутні, їм дають можливість самостійно провести експеримент, та розгадати секрети тих чи інших речовин. Таке шоу завжди дає можливість не тільки дітям, але їх батькам дізнатись багато нового.

Наші професори в чудернацьких костюмах проведуть свої досліди в будь-якому куточку Львова чи області. Таке шоу можна влаштувати вдома, у школі, в розважальних центрах, а також в парку чи будь-де на свіжому повітрі. Не дивлячись на те, що в програмі проводиться безліч хімічних дослідів, вони повністю безпечні для юних глядачів. Дитина не тільки буде спостерігати за дивовижними подіями, а й з цілковитою безпекою долучиться до експериментів.

Все що відбувається в програмі наукове шоу найбільш цікавить дітей шкільного віку. Ті, хто ніколи не любив фізику та хімію зрозуміють, що ведучі не змушують завчати складні формули як вчителі, а просто й доступно в ігровій формі пояснять основні закони цих наук. Також таке шоу нагадує фокуси та магію, в ньому присутні безліч чарівних предметів та речовин, а дітлахи любого віку до таких дійств проявляють підвищену цікавість.

В залежності від вікової категорії публіки наші професори підберуть для них найцікавіші досліди. Дошкільнята які ще зовсім не знайомі з науками також отримають багато задоволення, адже досліди з рідким азотом та вуглекислим газом дуже видовищні й для малечі здаються магічним дійством.

Наше наукове шоу завжди урізноманітнюється, його можна поєднати з веселими виступами аніматорів, конкурсами та вікторинами. Такий захопливий номер професорів можна замовити на Новий Рік, день народження чи будь-яку тематичну вечірку. Доречно влаштувати яскраві експерименти на День Знань які спонукають учнів зацікавитись хімією та фізикою. Також наукове шоу прикрасить випускний в початковій школі чи дитячому садочку, адже таке дійство це справжня феєрія свята яка викликає захоплення і подив усіх присутніх.


Залишіть ваші контакти для замовлення аніматорів
Ім'я
Як до Вас звертатись?
тел.
Заповніть поле!

Як зробити замовлення

Заповніть форму під описом програми, менеджер передзвонить на вказаний Вами телефон для обговорення деталей, або через контакти.

Мистецтво розваг

Беремо на себе організацію усього свята - це позбавить вас від зайвого клопоту, заощадить час і гроші, і допоможе провести злагоджене свято. Детальніше...

Ми на фейсбукФотогалереяКонтакты